Jdi na obsah Jdi na menu
 

LASH LIFTING BOTOX úprava přírodních řas

Milé zákaznice,

jako jediné studio v Jihlavě nabízíme Vám novinku v oblasti tvarování řas LASH LIFTING a LASH BOTOX. Pro velkou poptávku klientek po této inovační technice, jsem se rozhodla absolvovat odborné školení pro lash stylistky a s potěšením Vám oznamuji, že již přijímám objednávky a  konečně ženy z Jihlavy a okolí  mají tuto službu na dosah ruky.

Trochu základní informaci: LASH LIFTING a LASH BOTOX je metoda  která tvaruje,výrazně posiluje a uzdravuje přírodní řasy, urychluje jejích růst, vede k omlazení a zvýraznění oka a tím vlastně podtrhuje vaši přirozenou krásu.

Metoda spočívá v napnutí a zatočení řas pomoci speciální silikonové formy (Pozor, nejedná se o trvalou na řasy!!!) a následné aplikaci výživné kůry LASH BOTOX BOMB s obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, keratinu, bamackého masla, arganu, ricinu, aminokyselin, vitaminu E a dalších. Řasa se vyživuje a zvyšuje svůj objem o 100%. Efekt přetrvává po dobu 8 týdnů. Poté se kura může opakovat.

Metoda je vhodným řešením pro klientky s rovnými řasy směrujícími dolů, pro ty, které nechtějí anebo nemohou nosit umělé řasy, pro ty co mají oslabené řasy například po trvalé, barvení anebo po permanentních řasách.  Bez obsahu parabenů!

Přejí krásný den a těším se na Vaši návštěvu!

Světlana Kopelcová

Cena: Lash Lifting + Lash Botox Bomb......1000 Kč

Délka procedury cca 90 min

Lash Lifting......500 Kč

Délka rocedury cca 45-60 min

Lash Botox Bomb.......500 Kč

Délka procedury cca 30-45 min

FOTOGALERIE ZDE:  http://www.altayaspa.cz/fotoalbum/lash-lifting-botox/