Jdi na obsah Jdi na menu
 

TRVALÁ DEPILACE LASEREM EXILITE

btl-exilite_application-arm_228_original.jpg_653_371--1-.jpg

Nabízíme Vám vysoce účinnou metodu trvalého odstranění nežádoucího ochlupení nejnovějším špičkovým přístrojem třetí generace EXILITE III, renomované světoznámé firmy pro výrobu zdravotnické techniky BTL. Jde o nejúčinnější IPL laser svého druhu na trhu, schválený americkým FDA. Ošetření v našem studiu je prováděno výhradně odborným personálem, který absolvuje pravidelná školení přímo u výrobce BTL a neustále se vzdělává v oboru.To vše garantuje zaručeně bezpečný výkon s maximálním efektem. Samozřejmosti je osobní přístup, konzultace jak před, tak po ošetření a kdykoliv na našem telefonním čísle anebo e-mailu.

JAK IPL LASER FUNGUJE 

Paprsek IPL světla selektivně zacílí na tmavý chloupek, "sjede" po něm až do vlasového folikulu, který zahřeje na teplotu 70-75°C a tím jej zničí.Takto ošetřená vlasová cibulka je definitivně odstraněna a na ošetřeném místě již chloupek nikdy nevyroste. Na povrchu lidského těla je 15 - 25% chloupku v aktivní fázi, ostatní se nacházejí ve fází spánku. Proto pro dosažení maximálního efektu je potřeba absolvovat 4-6 ošetření s časovým odstupem 4-6 týdnů, aby jsme zachytili a zlikvidovali postupně všechny chloupky.

POČET OŠETŘENÍ

Počet ošetření je závislý na různých faktorech jako barva pletí, barva chloupků, ošetřovaná oblast a t.d. Pro dosažení požadovaných výsledků doporučuje se 4 - 6 ošetření, počet se může lišit v závislosti na individuálních vlastnostech. Důležité jé dodržovat časový interval mezi ošetřeními 4 - 6 týdnu. Délku intervalů a počet ošetření vždy konzultuje s našim odborným personálem.

PŘED OŠETŘENÍM

Před depilací IPL (cca 1 měsíc) nevytrhávejte si žádné chloupky. Oholte se 1 den před aplikací. Neopalujte se po dobu 3-4 týdnů před a po aplikaci.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ 

Terapeut nanese na ošetřovanou oblast chladivý gel, poté nasadíte na očí  ochranné brýle a provádí se aplikace světelných impulsů, která trvá 5 až 20 min v závislosti na velikosti ošetřované plochy.

PO OŠETŘENÍ

Po ukončení procedury  se provede zklidňující ošetření hlavicí BTL POSTLIGCHT. Jako závěrečná péče, na ošetřenou oblast se nanese regenerační krém s bioaktivními enzymy, vyvinutý speciálně pro pokožku po IPL a laserovém ošetření. Obě ošetření již zahrnuta v ceně.

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Před a po ošetření cca 3 – 4 týdny nevystavujte ošetřovanou oblast slunečnímu záření. V případě pobytu na slunci použijte krém s ochranným faktorem SF 50. 

KONTRAINDIKACE 

 • těhotenství,šestinedělí
 • epilepsie
 • diabetes( cukrovka) 
 • kardiovaskulární onemocnění
 • onemocnění oční sítnice
 • tvorba keloidů v anamnéze (jizvy)
 • opalování nebo pobyt na slunci 30 dní před a 30 dní po ošetření
 • fotoepilepsie (světlem vyvolané záchvaty)
 • rakovina kůže v anamnéze
 • probíhající infekce
 • poruchy srážlivosti krve
 • HIV/AIDS
 • probíhající lečba těmito léky - léky na ředění krve, léčba zlatem, Antiaritmika v průběhu jednoho roku,antibiotika (mast i tablety) v průběhu 1 měsíce, isotretioiny (Roaccutane, léčba těžkých forem akné) v posledních 6 měsících
 • fotosenzitivní léky, byliny, kosmetické přípravky (např. tetracyklin, třezalka, měsíček...)
 • fototyp pokožky VI

CENÍK

Ceny jsou platné od 1.11.2016.

Ceny ošetření jsou orientační, závisí na množství a rozsahu ochlupení.

Ošetřovaná oblast Cena za jedno sezení
Brada 700 Kč
Horní ret 500 Kč
Mezí obočím 400 Kč
Nad obočím 500 Kč
Celý obličej 1400 Kč
Vousy u mužů 1500 Kč
Podpaží(obě) 1400 Kč
Předloktí(obě) 1500 Kč
Hrudník 1900 Kč
Hrudník+břicho 3500 Kč 
Brazílie ženy 2500 Kč
Brazílie muži 3000 Kč
Záda  3500 Kč 
Polovina nohou 2500 Kč
Celé nohy 4000 Kč
Třísla 1400 Kč
lýtka 2400 Kč

Při kombinaci 2 a více ošetření sleva!

Na ošetření je nutné se objednat předem telefonicky: kontakt