Jdi na obsah Jdi na menu
 

TRVALÁ DEPILACE LASEREM EXILITE

btl-exilite_application-arm_228_original.jpg_653_371--1-.jpg

AKCE NA ÚNOR!!!

Sleva 50 %na depilaci podpaží (obě): 700 Kč místo 1 400 Kč. 

Akce neplatí pro dárkové poukazy!

Nabízíme Vám vysoce účinnou metodu trvalého odstranění nežádoucího ochlupení nejnovějším špičkovým přístrojem třetí generace EXILITE III, renomované světoznámé firmy pro výrobu zdravotnické techniky BTL. Jde o nejúčinnější IPL laser svého druhu na trhu, schválený americkým FDA. Ošetření v našem studiu je prováděno výhradně odborným personálem, který absolvuje pravidelná školení přímo u výrobce BTL a neustále se vzdělává v oboru.To vše garantuje zaručeně bezpečný výkon s maximálním efektem. Samozřejmosti je osobní přístup, konzultace jak před, tak po ošetření a kdykoliv na našem telefonním čísle anebo e-mailu.

JAK IPL LASER FUNGUJE

Paprsek IPL světla selektivně zacílí na tmavý chloupek, "sjede" po něm až do vlasového folikulu, který zahřeje na teplotu 70-75°C a tím jej zničí.Takto ošetřená vlasová cibulka je definitivně odstraněna a na ošetřeném místě již chloupek nikdy nevyroste. Na povrchu lidského těla je 15 - 25% chloupku v aktivní fázi, ostatní se nacházejí ve fází spánku. Proto pro dosažení maximálního efektu je potřeba absolvovat 4-6 ošetření s časovým odstupem 4-6 týdnů, aby jsme zachytili a zlikvidovali postupně všechny chloupky.

POČET OŠETŘENÍ

Počet ošetření je závislý na různých faktorech jako barva pletí, barva chloupků, ošetřovaná oblast a t.d. Pro dosažení požadovaných výsledků doporučuje se 4 - 6 ošetření, počet se může lišit v závislosti na individuálních vlastnostech. Důležité jé dodržovat časový interval mezi ošetřeními 4 - 6 týdnu. Délku intervalů a počet ošetření vždy konzultuje s našim odborným personálem.

PŘED OŠETŘENÍM

Před depilací IPL (cca 1 měsíc) nevytrhávejte si žádné chloupky. Oholte se 1 den před aplikací. Neopalujte se po dobu 3-4 týdnů před a po aplikaci.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ 

Terapeut nanese na ošetřovanou oblast chladivý gel, poté nasadíte na očí  ochranné brýle a provádí se aplikace světelných impulsů, která trvá 5 až 20 min v závislosti na velikosti ošetřované plochy.

PO OŠETŘENÍ

Po ukončení procedury  se provede zklidňující ošetření hlavicí BTL POSTLIGCHT. Jako závěrečná péče, na ošetřenou oblast se nanese regenerační krém s bioaktivními enzymy, vyvinutý speciálně pro pokožku po IPL a laserovém ošetření. Obě ošetření již zahrnuta v ceně.

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Před a po ošetření cca 3 – 4 týdny nevystavujte ošetřovanou oblast slunečnímu záření. V případě pobytu na slunci použijte krém s ochranným faktorem SF 50. 

KONTRAINDIKACE 

 • těhotenství,šestinedělí
 • epilepsie
 • diabetes( cukrovka) 
 • kardiovaskulární onemocnění
 • onemocnění oční sítnice
 • tvorba keloidů v anamnéze (jizvy)
 • opalování nebo pobyt na slunci 30 dní před a 30 dní po ošetření
 • fotoepilepsie (světlem vyvolané záchvaty)
 • rakovina kůže v anamnéze
 • probíhající infekce
 • poruchy srážlivosti krve
 • HIV/AIDS
 • probíhající lečba těmito léky - léky na ředění krve, léčba zlatem, Antiaritmika v průběhu jednoho roku,antibiotika (mast i tablety) v průběhu 1 měsíce, isotretioiny (Roaccutane, léčba těžkých forem akné) v posledních 6 měsících
 • fotosenzitivní léky, byliny, kosmetické přípravky (např. tetracyklin, třezalka, měsíček...)
 • fototyp pokožky VI

CENÍK

Ceny jsou platné od 1.11.2016.

Ceny ošetření jsou orientační, závisí na množství a rozsahu ochlupení.

Ošetřovaná oblast Cena za jedno sezení
Brada 700 Kč
Horní ret 500 Kč
Mezí obočím 400 Kč
Nad obočím 500 Kč
Celý obličej 1400 Kč
Vousy u mužů 1500 Kč
Podpaží(obě) 1400 Kč
Předloktí(obě) 1500 Kč
Hrudník 1900 Kč
Hrudník+břicho 3500 Kč 
Brazílie ženy 2500 Kč
Brazílie muži 3000 Kč
Záda  3500 Kč 
Polovina nohou 2500 Kč
Celé nohy 4000 Kč
Třísla 1400 Kč
lýtka 2400 Kč

Při kombinaci 2 a více ošetření sleva!

Na ošetření je nutné se objednat předem telefonicky: kontakt