Jdi na obsah Jdi na menu
 

OMLAZENÍ - FOTOREJUVENACE IPL LASEREM EXILITE

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ OMLAZOVACÍ METODA S VÝBORNÝMI VÝSLEDKY! 

- procedura, která Vám navrátí mladistvý vzhled!

stazeny-soubor.jpg

Principem tohoto ošetření je přeměna intenzivního pulzního světla na podkožní teplo,které stimuluje kolagenní vrstvu,v důsledku čeho probíhá regenerace a zpevnění pleti. Zároveň dochází k barevnému sjednocení pleti, eliminaci drobných cévek a pigmentových skvrn,stáhnutí pórů. Ošetření se provádí IPL přístrojem EXILITE III generace,renomované světové značky BTL. Procedura je neinvazivní,bezbolestní a nevyžaduje rekonvalescenci. Po ošetření pulzním světlem je provedena regenerace obličeje pomoci POSTLIGHT hlavice,kde působením LED modulovaného světla dochází ke zklidnění pokožky a zároveň k vyhlazení vrásek.

Doporučuje se startovací série 6 - 8 intenzívních ošetření. Dále dle individuální potřeby 4 - 6 ošetření jednou ročně. Efekt lze pozorovat již po 3 ošetření. Výsledný efekt se vsak dostává do 3 měsíců od ukončení terapii a je dlouhodobý.

Délka ošetření: 30 - 60 min

CENÍK

Obličej

1400 Kč

Obličej, krk

1800 Kč

Obličej, krk, dekolt

2600 Kč

Hřbety rukou 

1000 Kč

Břicho

2800 Kč

VÝHODNÉ BALÍČKY AKCE!!!

Při absolvování 6 ošetření, obdržíte 7 ošetření jako bonus zdarma. Klient, který absolvoval startovací kůru 6 ošetření získává automaticky VIP slevu na příští udržovací kůru.